Gruaja e Lulzim Bashës ‘sfidon’ modelet, seti i fundit fotografik të lë pa fjalë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Prej disa kohësh, bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha, Aurela është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka hapur një llogari personale në Instagram, ku publikon herë pas here foto të ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm.

 

BurimiLajm i Fundit.al
Artikulli paraprakU aksidentua mëngjesin e sotëm në Pogradec, ky është 32-vjeçari që ndërroi jetë rrugës për spital, po kthehej në shtëpi pas pune
Artikulli tjetërAksident te “Kryqëzimi i Patokut”, një i plagosur/ Njëri automjet përfundon në kanal