Hunter Tylo Para dhe Pas. Shndërrimi i “bijës së maharaxhait”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Hunter Tylo është një fytyrë e njohur për miliona ndjekës të serialit “The Bold And The Beautiful” në mbarë botën. Në Shqipëri, krahas rolit të doktoreshës Taylor Hayes, ajo njihet për rolin në filmin “E bija e Maharaxhait”, një ndër filmat më të pëlqyer të pas viteve ’90. Por fytyra e bukur e ekranit ka pësuar ndryshime të mëdha gjatë këtyre viteve dhe kjo jo për shkak të moshës. Tashmë rreth të 50-ave, Tylo ka kryer disa operacione plastike, të cilat e kanë ndryshuar pamjen e saj.

Në daljet e saj të fundit kanë rënë në sy buzët e fryra tej normales, mollëzat shumë të ngritura dhe lëkura e tërhequr. / G.S.

Artikulli paraprakProgrami i mbrëmjes 19/05/2014
Artikulli tjetërSeriale USA | Sonte ne TV 19 Maj 2014