Ilva Tare merr një post të ri drejtues

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Gazetarja dhe Kryredaktorja e RTV Ora News, Ilva Tare tashmë ka marrë një post të ri drejtues.

Pas disa kohësh si anëtare e bordit drejtues të Fondacionit Soros, ajo ka marrë drejtimin e bordit.

Fondacioni Soros njihet ndryshe edhe si “Shoqëria e Hapur për Shqipërië”.

Artikulli paraprakAleksandër Çipa: Gazetarët e kamur duhet të bëjnë transparencën e pasurisë
Artikulli tjetër‘The Late Late Show with James Corden’ vjen në Digitalb