Iris Luarasi tregon kur e ka dhënë puthjen e parë dhe nuk qenka me burrin e saj

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Në këtë puntatë të “Shiko Kush LUAN” me autore e moderatore Luana Vjollca ndër të ftuarit e tjerë ishte dhe pedagogia e mirënjohur Iris Luarasi.

Në studion e “Shiko Kush LUAN” u improvizua një klasë mësimi dhe studentët e zysh Irisit ishin pikërisht pjesëtarët e skuadrës së kuqe ku dhe ajo bënte pjesë.

Ndryshe nga ato orët normale të mësimit ku pedagogu pyet dhe studentët përgjigjen, këtë herë në lojën e organizuar për të, ishin vet “studentët” që pyesnin dhe zysh Irisi kishte për detyrë t’u përgjigjej pyetjeve të tyre.

Në një nga pyetjet ishte se kur e ka dhënë puthjen e saj të parë, zysh Irisi na habiti me përgjigjen e saj duke pranuar se në fakt puthja e parë ka ndodhur me dikë tjetër e jo me bashkëshortin e saj Eno.

Gjithsesi ajo nuk na zbuloi personin të cilit ja ka dhuruar këtë puthje, por na tregoi vetëm se periudha që ka ndodhur ka qenë kur zysh Irisi ishte në fund të gjimnazit.

BurimiTop Channel
Artikulli paraprakNostalgji dhe sfida të çmendura, “Shiko Kush LUAN” premton super spektakël sonte mbrëma!
Artikulli tjetërDita e 5 ‘nën ujë’! Fryhet Shkumbini, rrezikon të dalë nga shtrati! Në Kurbin shkatërrohet rruga në fshatin Shpërdhet, dhjetra familje evakuuohen në Lezhë