Ironia e Salsano Rrapit ndaj aktores: “Të vjen turp që ke të njejtin status me të”

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Aktori dhe moderatori i “Portokallisë, Salsano Rrapi, e ka nisur ditën e sotme me ironi dhe sarkazëm, drejtuar një prej kolegeve të tij.

Me anë të një statusi publikuar në rrjetet sociale, ai flet për një aktore që mesa duket është shprehur për mediokritetin artistik.

Sipas Salsanos, të vjen të ndryshosh profesion kur lexon statuset e dikujt, që nuk di të lahet e as të vishet dhe të vjen turp që ka të njëjtin status me të.

he të vjen turp që ka të njëjtin status me të.

Akoma nuk dihet se për kë i ka pasur “thumbat” aktori i njohur dhe mua do më falni sepse po shkoj të kontrolloj kush ka shkruar për mediokritetin. Kthehem shpejtë…