Ish banori i Big Brother del me Koronavirus

Ish banori i Big Brother, Petrit Bylykbashi, pjesëmarrës në edicionin e katërt të reality-showt, ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar vetë ai me anë të një postimi të bërë në rrjete sociale.

“Te dashurit e mi,
Fatkeqesisht une sot dola pozitiv ne testin Koronavirus.

Me kete postim, dua t’i lus krejt miqte dhe mikeshat e mia, kolege e bashkepunetore, te cilet i kam takuar eventualisht gjate ketyre 2 javeve te fundit, e qe mua mund te mos me kujtohen, te therrasin mumrin: 038 200 80 800 dhe t’i konsultoni mjeket per masat e metutjeshme.

Rrethi im i ngushte tashme eshte identifikuar dhe kontaktuar nga mjeket.

Miq, une do ta kaloj kete sfide, per kete tashme jam i sigurte, e ju mos panikoni e po ju lus qe te rrini neper shtepia.

Ju dua shume”, ka shkruar ai.