Ish-banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të dytë!

Të gjithëve ju kujtohet ish-banorja e “Big Brother 6”, Eldora Koçi, e cila preku të gjithë shqiptarët me historinë e saj. Ajo vuante nga sëmundja e rëndë e talasemisë, por kjo nuk e pengoi që të ndiqte ëndrrat e saj. Sot nga Eldora na vjen një lajm shumë i bukur! Ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë!

Rreth një vit më parë, Eldora ka sjellë në jetë djalin e saj Roen e tashmë familjes iu shtua një tjetër pjestar. Sipas një postimi në Indtagram të faqes Big Brother, Eldora është bërë sërish nënë e një djali. Shumë urime Eldorës dhe bashkëshortit të saj! /Blitz.al/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.