Ja cili mund të jetë destinacioni i radhës për Mira Kazhanin!

Sezoni i ri në mëngjesin e Top Channel do të nis me si gjithmonë me “Wake Up” me Eno Popin por jo me partneren e tij Mira Kazhanin, e cila ka pranuar se nuk do të jetë më pjesë e këtij programi duke mos zbuluar asnjë detaj për planet e saj në do të vazhdoj të jetë pjesë e Top Media. Megjithatë, sipas thashethemeve që xhirojnë nga burime pranë Top Channel, Mira mund të jetë prezantuesja e re e “Pasdite në Top Channel”, duke zëvendësuar kështu Jonida Shehun. Kjo e fundit do të jetë në rolin e autores së programit pas u tërhoq nga prezantimi për arsye të lindjes dhe përkushtimit të familjes së re. 

Deri më tani nuk ka konfirmime nga ana e drejtuesëve nëse në të vërtetë Mira Kazhani do të jetë fytura e re e pasditeve në Top Channel, kështu që do të na duhet të presim edhe pak ditë për të zbuluar gjithçka.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.