Vigan Shehu në Dance with Me 3

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Vigan Shehu është konkurenti më i ri i spektaklit Dance with Me. 

Edicioni i tretë i talent show-t ku vipat shfaqen në një tjetër disiplinë, atë të kërcimit është larg edhe pak ditë për të filluar sezonin e ri televiziv në mbrëmjet e të hënave në Tv Klan. E ndërkohë që cast-i i plotë i këtij edicioni ende nuk është zbuluar, një tjetër emër jo shumë i njohur nga të gjithë ka nisur provat për për netët live të spektaklit. Ai është Vigan Shehu, vëllai i këngëtarit Valon Shehu, ish konkurent në Big Brother, model dhe sëfundi ka tentuar të provojë edhe në muzikë me publikimin e disa këngëve dhe pjesëmarrjen në Kënga Magjike.

Në një foto publikuar në rrjetet sociale Vigani duket qartë që është duke u stërvitur në sallën provave të Dance With Me Albania.

Artikulli paraprakTop 10 lajmet më të lexuara këtë javë në IMAlbania.com | 28-08-2016
Artikulli tjetërJa cili mund të jetë destinacioni i radhës për Mira Kazhanin!