Ja me kë po e shijon Arbana Osmani kafen e parë, pas hapjes së bareve! | FOTO

Tashmë dalëngadalë po i kthehemi rutinës, ndonëse ndryshe nga ajo para pandemisë. Shumica janë rikthyer në punë dhe baret dhe restorantet janë rihapur dje. Moderatorja Arbana Osmani, kafen e parë po e shijon sot me mamanë e saj.

Ajo ndau këtë foto në rrjetet sociale.

E veshur me një fustan të gjatë ngjyrë blu, duket se shtatzënia i ka dhënë akoma më shumë nur moderatores së ëmbël./L.F-