Ja risia e këtij edicioni të “Big Brother Albania 9”!

Tashmë nuk ka më dyshim! Big Brother do të rikthehet sërish me edicionin e tij të 9-të vitin e ardhshëm, me moderatore Arbana Osmanin.

Gjithashtu ju kemi informuar edhe për audicionet që do bëhen tashmë, ku pretendentët për të hyrë në shtëpinë e Vëllait të Madh do të dalin përpara një jurie e cila edhe do ti seleksionojë.

Lexo edhe: Big Brother Albania 9, TCH publikon datat për audicionet në rrethe

Sipas BBA tashmë nuk po kërkohet vetëm një konkurent: “Jeni të fejuar prej 1 muaji apo prej shumë vitesh? Jeni single dhe ëndërroni të gjeni dashurinë? Këtë vit Big Brother hap dyert e shtëpisë edhe për ju.” , shprehet produksioni i spektaklit në anoncimin e aplikimit dhe datës audicioneve.

Big Brother nuk u transmetua gjatë sezonit të kaluar televiziv, ndërsa edicioni i tetë u drejtua nga Ledion Lico, por që pati një humbje të shikueshmërisë e cila u mposht nga televizioni Klan me serialin turk “Diamant dhe Dashuri”.

/www.imalbania.com/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.