Jeni kuriozë për serialin e ri turk “Krahët e dashurisë”?! Ja cfarë duhet të prisni me 27 Prill në ekranin e Vizion Plus!

Vizion Plus vazhdon të sjelli programe të reja, dhe kësaj here duke filluar nga 27 Prilli do të vijë me një tjetër serial turk i quajtur “Krahët e Dashurisë”.

Seriali Krahët e dashurisë (Bana Sevmeyi Anlat), ka patur vlerësime shumë të larta  në Fox Turkey. Ky serial u shfaq më 22 gusht dhe aktualisht është numri një në netët e së premtes.

Drama turke vazhdon turneun e saj të suksesshëm në botë, me numrat e vlerësimeve që çojnë në më shumë dhe më shumë marrëveshje të shpërndarjes.

Kjo është e para e pesë prodhimeve të përfshira në marrëveshjen ekskluzive të zhvillimit midis Ay Yapim dhe Eccho Rights për sezonin në Turqi.

Fox ka të drejtat mbarëbotërore të shpërndarjes së dramës, ndërsa Eccho Rights ka shpërndarjen në rajonin e MENA-s, si dhe shpërndarjen online në mbarë botën.

Në videon e mëposhtëmë Kadir Doğulu dhe Seda Bakan, yjet e dramës së re turke nga Ay Yapim dhe Fox, ndajnë detaje rreth prodhimit të ri dhe shpjegojnë se çfarë do të thotë të jetë pjesë e “fenomenit turk”.

 

 

Kjo është një histori që të lë pa frymë, e mbushur me veprime, emocione dhe trillime.

Seda Bakan,  është aktorja që luan Leyla, një grua e re e cila pas një martese të dështuar në Gjermani, kthehet në Turqi duke kërkuar një jetë më të mirë për të dhe djalin e saj.

Kadir Doğulu luan Alper, një njeri, jeta e të cilit ndryshon përgjithmonë pas një aksidenti tragjik, në të cilin vdesin pjestarët e familjes së tij vret. “Pas aksidentit një seri të vërtetash të cilat Alper nuk ishte i vetëdijshëm dalin në sipërfaqe,”

Historia e” krahëve të dashurisë” fillon kur Lejla pranon një ofertë nga babai i saj: të martohet me një biznesmen të suksesshëm, të cilin nuk e do dhe jeton me të në Stamboll, për të siguruar mirëqenien e djalit të saj. Por ditën e dasmës, ajo zbulon biznesin e vërtetë të burrit të saj të ardhshëm dhe vendos të ikë. Në atë moment Leyla dhe Alper kalojnë rrugët dhe ikin së bashku në një udhëtim të mbushur me rreziqe, sekrete dhe pasion.

 

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.