Joan Rivers në gjëndje kritike. E shtruar në spital prej disa ditësh

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Familja e Joan Rivers ka qënë gjatë gjithë kohës në mbështetje dhe në krahun e saj për çdo problem.

Komediania legjendare dhe prezantuesja e ‘’Fashion Police’’ në kanalin E! u shtrua në spital këtë mëngjes në një gjëndje tepër kritike, pasi pati disa komplikacione në atë që u quajt një proçedurë shumë e vogël jo-kirurgjikale.

Dua të falenderoj të gjithë për suportin dhe dashurinë e madhe që keni dhënë për nënën time,” thotë vajza e Joan, Melissa Rivers,  në një deklaratë për shtyp mbi ardhjen e saj në New York për të qënë pranë mamasë së saj. “Eshtë duke pushuar qetësisht dhe ndodhet pranë gjirit të familjes. Do ju kërkoja të vazhdonit të luteshit për përmirësimin e gjëndjes së saj dhe që gjithçka të mbarojë mirë.”

Melissa udhëtoi për në New York këtë mëngjes bashkë me djalin e saj 13-vjeçar, Cooper. Përveç se është producentja ekzekutive dhe një mysafire e zakonshme në ‘’Fashion Police’’, Melissa gjithashtu ka marrë pjesë në serialin e WEtv ‘’Joan & Melissa: Joan Knows Best?’’ bashkë me nënën e saj.

Rivers u dërgua shumë shpejt në Mt. Siani Hospital në Manhattan pasi ndaloi së marruri frymë gjatë procedurës jo-kirurgjikale endoskopike në fytin e saj.

81-vjeçarja është akoma në një gjëndje tepër kritike për jetën. Një natë përpara, Rivers mori pjesë në një event në New York për të promovuar librin e saj më të ri, ‘’Diary of a Mad Diva’’.

 

IMA / Florion Peni

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!