Ju ka marrë malli për “Oxygen-in” e Besim Dinës? Ja kur dhe ku do të rikthehet

Pa dyshim se “Oxygen” është një nga emisionet televizive më të ndjekura në Kosovë që kishte karakter argëtues por edhe edukativ.

Që nga sezoni i fundit, ka muaj që emisioni i Besim Dinës nuk është rikthyer e as nuk është paralajmëruar nga KTV-ja për një rikthim të tij, duke ngritur shumë pyetje nga ndjekësit e shumtë të cilët nuk po marrin një përgjigje.

Siç ka mësuar Magazina.al,  Besim Dina dhe “Oxygen-i” i tij do të rikthehen shumë shpejt në një kanal të ri televiziv.

Ndonëse ende nuk është mësuar një datë, “Oxygen” me sezonin e ri do të rikthehet shumë shpejt në televizionin Klan Kosova./Magazina.al/