Ju kanë munguar? Ledioni dhe Sara më të dashuruar se kurrë në këto foto | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Trashëgimtarja e Top Channel Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuar të showbizit dhe publiku është gjithnjë kuriozë të dijë për të rejat e fundit nga jeta e tyre.

Ata e kanë mbajtur hermetike lidhjen e tyre dhe publiku mezi i pret ata të dy bashkë në ndonjë foto. Janë shumë të pkta rastet kur ata të dy flasin për njëri-tjetrin në publik apo të pstojnë foto së bashku.


Ditën e djeshme si kurrë më parë Sara ka publikuar një foto ku ajo dhe Ledioni shfaqen në një moment intim duke u puthur. Foto është realizuar gjatë dasmës së çiftit në Como të Italisë.

Image
Gjithashtu Sara ka publikuar edhe një foto tjetër nga dasma ku shfaqet duke kërcyer.

Kujtojmë që Sara dhe Ledioni u martuan dy vite më parë me një dasmë madhështore me të ftuar VIP.

Artikulli paraprakDitëlindje në izolim, së shpejti një film nga Ledio Lako, aktori tregon detajet
Artikulli tjetërUlet përsëri numri i viktimave nga koronavirusi në Itali