Këngëtari dhe Moderatori i njohur përshëndesin publikun me një puthje “gay”

Si çdo fundvit emisionet televizive zgjedhin të realizojnë puntatën më të veçantë që do tërheqë vëmendjen menjëherë të publikut. James Cordon me “Carpool Karaoke” padiskutim është ndër më të ndjekurit në botë dhe emisioni i Krishtlindjeve mendohet të jetë një çmenduri e vërtetë.

Moderatori i njohur ka mbledhur në makinën e tij disa nga personazhet më të njohur të ekranit si Kelly Clarkson, Miley Cyrus, Fifth Harmony, The Foo Fighters, Bruno Mars, Katy Perry, Pink, Ed Sheeran, Sam Smith dhe Usher për të kënduar këngën e Krishtlindjes.

Megjithatë kjo nuk është surpriza e vetme. Në trailer-in e publikuar Cordon shfaqet duke shkëmbyer një puthje në buzë me ish-anëtarin e One Direction, Harry Styles. Epo ja që këtë nuk e prisnim për Krishtlindje!/Blitz.al/