Këngëtarja greke imiton Era Istrefin në “Your Face Sounds Familiar”

Versioni grek i spektaklit talent show me vip-a “Your Face Sounds Famliar” ka mirëpritur në skenën e tij edhe një intepretim imitimi të këngës hit “Bon Bon” nga Era Istrefi. Kënga është kënduar nga modelja dhe aktorja e njohur greke me vendbanim në Angli Konnie Metaxa./imalbania.com/