Këtë të shtunë finalja e UEFA Champions League drejtpërdrejt në Vizion Plus!

Këtë të shtunë dt.28 Maj 2016, do të mbahet ndeshja finala e UEFA Champions League, midis Real Madrid dhe Atletiko Madrid drejtpërdrejt nga stadiumi San Siro në Milano. Kjo është finalja e gjashtë e UEFA Champions League mes ekipeve të një vendi, me Realin e Madridit që ka fituar dy nga pesë këto takime-kundër Valencia CF në vitin 2000 (3-0) dhe kundër Atletikos në vitin 2014.

Ndeshja do të transmetohet falas në Vizion Plus gjithashtu edhe në platformën Tring dt.28 Maj ora 20.45

Copyright IMAlbania.com

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.