Kishte apo jo brekë velina e re e “Xing me Ermalin”? Ja fotot që zbulojnë të vërtetën! | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Kejvina Kthella, modelja shqiptare e cila debutoi këtë të shtunë si velina e re e programit “Xing me Ermalin”, që pa u shfaqur në transmetim u diskutua shumë për veshjen e saj.

Me një fustan tepër ekstravagant, Kejvina shfaqi hiret e saj sa portalet online aluduan nëse modelja mbante apo jo të brëndëshme? Gjatë performancës së djeshme transmetuar në Tv Klan, ajo u prezantua për publikun dhe në fotot që ju sjellim në vazhdim duket qartë që mbante të brendëshme.

Artikulli paraprakEndri Xhafo rikthehet në Top Channel
Artikulli tjetërArjola Shehu dhe Nevina Shtylla krah Besit dhe Erionit në “Kënga Magjike 2017”