Kishte apo jo brekë velina e re e “Xing me Ermalin”? Ja fotot që zbulojnë të vërtetën! | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Kejvina Kthella, modelja shqiptare e cila debutoi këtë të shtunë si velina e re e programit “Xing me Ermalin”, që pa u shfaqur në transmetim u diskutua shumë për veshjen e saj.

Me një fustan tepër ekstravagant, Kejvina shfaqi hiret e saj sa portalet online aluduan nëse modelja mbante apo jo të brëndëshme? Gjatë performancës së djeshme transmetuar në Tv Klan, ajo u prezantua për publikun dhe në fotot që ju sjellim në vazhdim duket qartë që mbante të brendëshme.