Kıvanç Tatlıtuğ pjesë e një prej serialeve më të ndjekur në të gjithë botën?!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

La Casa de Papel, pa dyshim është një prej serialeve më të ndjekur në mbarë botën i cili me katër sezonet e para ka mbetur në mëndje të të gjithë fansave.

Ndërsa në 2021-shin pritet të vij sezoni i pestë dhe i fundit i serialit, një “thashethem” është hedhur në rrjetet sociale.

Sipas informacioneve, Kıvanç Tatlıtuğ aktori i njohur dhe i shumë pëlqyer nga shqiptarët do të marrë pjesë në sezonin e 5-të të La Casa de Papel.

Asnjë deklaratë zyrtare nuk është bërë ende nëse Kıvanç Tatlıtuğ do të marrë pjesë në serialin e njohur. Ndërkaq edhe sezoni i pestë i prodhimit spanjoll që transmetohet ekskluzivisht në Netflix për shkak të pandemisë nuk e ka marrë një datë të premierës.

Ka zëra që Kıvanç Tatlıtuğ së shpejti do të fluturojë për në Spanjë për të marrë pjesë në sezonin e 5-të të La Casa de Papel i cili aludohet të transmetohet në 2021 ose 2022.

Kıvanç Tatlıtuğ është një prej personazheve turk më të njohur në ekranin shqiptar. Ai ka qënë një ndër aktorët që mbahet mend gjatë nga shqiptarët, i cili gjithashtu ishte protagonist në serialet e para turke që u transmetuan në Shqipëri./InfoMediaAlbania/