Koronavirus, Digitalb ofron paketën Premium falas

Në të njëtën linjë si platformat ndërkombëtare edhe kompania shqiptare e televizionit më pagesë Digitalb ka reaguar sëfundi ndaj situatës së krijuar nga Koronavirus.

Duke i ftuar të qëndrojnë në shtëpi abonentët e saj, Digitalb ka njoftuar se kanalet e paketës Premium deri të dielën do të jenë të hapura për të gjithë.

Njoftimi i Digitalb:

DigitAlb solidarizohet ndaj luftës kundër COVID-19 dhe ju fton të gjithëve: #QendroNeShtepi

Dhurojmë FALAS deri ditën e diel, gjithë kanalet tematike të paketës Premium me programacionin më argëtues, sporte, filma, dokumentarë, për fëmijë, kanale kombëtare, ndërkombëtare e ato informative pjesë e platformës televizive të të gjithë shqiptarëve!

DigitAlb, pjesë e familjes!

REKLAMA
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.