Lady Gaga publikon foton, puthje me partnerin gjatë inaugurimit të Biden President

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

I dashuri i Lady Gagas, Michael Polansky, ishte pjesë e inaugurimit të Joe Biden dhe të dy patën një moment intim gjatë ceremonisë.

Gaga dhe Polansky u shfaqën duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin, teksa mbanin maskat.

Momentin e “ëmbël” e publikoi të martën vetë këngëtarja në rrjete sociale.

Kujtojmë që këngëtarja me famë botërore këndoi himnin kombëtar përpara betimit të Biden dhe Kamala Harris-it.