‘Lidhje Gjaku’ telenovela me e re portugeze ne Rai 1

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Duke filluar qe sot, telenovela portugeze ‘Lidhje Gjaku’ (Laços de Sangue) do te filloje trasmetimin ne kanalin Rai 1 ne Itali per te gjithe te apasionuarit e telenovelave.

Kjo telenovela ka fituar cmimin prestigjoz Emmy Award si telenovela me e mire ne 2011 dhe nje nominim si Golden Globe ne Portugali.

Dy puntatat e para do te mund ti ndiqni sot ne prime time, ndersa te tjerat cdo mbasdite, nese do te arrije te kete sa me shume share dhe te fitoje vemendjen e publikut italian.

IMA / I. DODA

Artikulli paraprakProgrami i mbrëmjes 24/05/2014
Artikulli tjetërTirana ’14, trailer-i i filmit komedi nga Edmond Mandro