Luana Vjollca kur ishte adoleshente!

E habitshme dhe e vështirë për tu besuar, që kjo të jetë Luana Vjollca. Prezantuesja që sot është ndër imazhet më seksi të televizioneve shqiptare, në adoleshencën e saj duket se ka qenë diçka më ndryshe.

Mesa duket ëndrra për të qenë pjesë e ekranit për bionden ka nisur që herët. Siç mund të duket edhe nga fotot, Luana ka qenë në fillim të adoleshencës, teksa ka marrë përsipër të moderojë një nga programet që shkolla e saj organizonte.

luana_1441884353-7510273

Edhe pse shumë e ndryshme, nga bukuroshja që sot shikojmë në ekranin e “Top Chanel”, tiparet simpatike, prezantuesja i ka ruajtur. E natyrisht që me kalimin e viteve, ajo i ka përmirësuar ndjeshëm aftësitë në moderim, si dhe stilin e saj.

Marre nga Express

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.