Luana Vjollca sërish në vëmendjen e Philipp Plein, ja çfarë bën stilisti i famshëm

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Në gusht të këtij viti, Luana Vjollca publikoi bashkëpunimin e saj me yllin spanjoll Jay Santos, “Locos”, që u kthye menjëherë në hit veror.

Dy nga veshjet e këngëtares bukuroshe në videoklip ishin të një prej stilistëve më të famshëm në botë, Philipp Plein, i cili i dha edhe “bekimin” moderatores shqiptare duke ripostuar në Instastory këngën disa ditë pas lançimit.

Megjithëse kanë kaluar tre muaj nga publikimi i “Locos”, Luana ka tërhequr sërish vëmendjen e gjermanit 42 vjeçar.

Philipp Plein ka komentuar në fotot e autores dhe prezantueses së “Shiko kush LUAN” ku shfaqet me fustanin e kuq të dizenjuar nga ai, një “emoji” me shenjë kurore mbretëreshe. Më pas ai ka ripostuar edhe një video të Luanës në Instastoryn e tij, teksa kjo e fundit pozonte me veshjen e Plein.

https://youtu.be/0wJAPrIDb6o

BurimiTop Channel
Artikulli paraprakSërish shifra të larta, 4 të vdekur nga COVID-19, 297 raste të reja në 24 orët e fundit
Artikulli tjetërLule të Vetmuara – 22.10.2020 | Si është gjëndja e Ejlylit?