Marina Vjollca josh Adnan Januzaj

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Marina Vjollcën e kemi parë në ekranin e Top-channel si moderatore në emisione me karakter rinor por edhe në emisone sportive. Duket se pasioni për sportin nuk ka mbetur një dëshirë në television. Bjondja simpatike këtë herë ka pozuar me në rrjetet sociale duke iu drejtuar Adnan Januzaj nën moton ‘‘Po tani Adnan me kë do të luash?’’.
Fotoja e saj qarkullon në rrjetet sociale duke marrë mjaft pëlqime dhe komente të ndryshme.
Një foto sa për njëmijë fjalë ndoshta kjo do ta bëjë Adnan Januzaj të ndyshojë mendje duke iu bashkuar Kombëtares shqipëtare.

IMA / R. Kryeziu

Artikulli paraprakL’Isola dei Famosi: Në Canale 5 me edicionin e tij të dhjetë nën drejtimin e Simona Venturës dhe Vladimir Luxuria?
Artikulli tjetërIlva Tare e dashuruar me deputetin e Partisë Demokratike, Eduard Selami