Me këto foto, Fatma dhe Alfio na treguan se vitit 2020 do të jetë më i bukuri për ta

Viti 2020 do ti gjejë Fatma Methasanin dhe Alfio Rrotanin prindër të një djali.

Çifti gjatë kësaj kohe po na zbulojnë vazhdimisht detaje që nga gjinia e bebit, emri i tij e deri tek planet për të ardhmen. Së fundmi ata të dy kanë realizuar edhe një set fotografik me disa momente të ëmbla.

Në fotot e postuara në Instagram, Alfio shfaqet në njërën foto duke i përkëdhelur barkun Fatmës e në foton tjetër duke e puthur atë.

“Këtë vit jam i sigurt! Do filloj viti i ri në mënyrën më të mirë të mundshme”, shkruan Alfio.

Fatma është në fund të shtatzanisë e ne mezi presim ardhjen në jetë të djalit të saj./News31.al