Mila Kunis dhe Ashton Kutcher në prag martese

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Aktorët e famshëm Mila Kunis dhe Ashton Kutcher më në fund janë fejuar dhe po merren me përgatitjet e dasmës se tyre siç deklaruan disa të afërm të çiftit per E!News.

Ashton-Kutcher-Mila-Kunis-900-600

Ditën e djeshme Mila Kunis u kap nga paparacët duke bërë shopping në Los Angeles duke mbajtur në gishtin e majtë një unazë shumë të shtrenjtë. Kjo unazë konfirmoi dhe lajmin e përhapur rreth fejesës së saj me Ashton Kutcher. Çifti është bashkë prej dy vjetësh dhe janë më të dashuruar se kurrë.

IMA / I. DODA