Moderatorja e njohur e Vizion Plus bëhet nënë për herë të parë, fill pas emisionit

Pranvera Borakaj, moderatorja dhe spikerja e lajmeve në Vizion Plus të shtunën mësohet se ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë.

Drejtuesja e programit të mëngjesit “7 pa 5”, u shfaq paraditen e së shtunës në emision dhe mësohet se fill pas mbarimit të programit të ketë shkuar në një nga spitalet private të Tiranës për të lindur vajzën e saj.

Stafi i IMA i uron Pranverës dhe vogëlushes së vogël, jetë të gjatë! 🙂

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.