Motrat Vjollca, sot dhe 10 vite më parë | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Vite më parë, ato u bënë pjesë e ekranit shqiptar si velina të emisionit investigativ ‘Fiks Fare’, për t’u bërë tashmë dy prej personazheve më të rëndësishëm të shoëbiz-it shqiptar.

Por sot me siguri të paktë janë ata që i mbajnë mend si dukeshin motrat Luana dhe Marina Vjollca 10 vite më parë. Në foton e mëposhtme të publikuar nga ‘In Tv’ shihet dy motrat e famshme, së bashku me nënën e tyre Marian, motrat e tyre të tjera Lira e Marseda dhe mbesat, Jori, Kledisa dhe Klevisa.

Në foto Marina dhe Luana janë në moshën e adoleshencës, atëherë kur Luana ishte ende brune dhe Marina me siguri ende nuk ishte shfaqur ende në televizion.

 

BurimiXing.al
Artikulli paraprakPas ‘Kösem’, ja seriali i ri turk që do të marrë pjesë Ekin Koç!
Artikulli tjetërGame of Thrones: Ja fotot e episodit të gjashtë dhe të parafundit | GALERI