Në pritje të ‘Take Me Out’, Luana Vjollca “ndez” sërish instagramin!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pikërisht kur menduam se nuk kishte ku të shkonte më mirë, Luana Vjollca na la sërish pa fjalë.

Pasi “çmendi” Instagramin tre ditë më parë me setin fotografik tepër seksi, e veshur me të zeza e flokë brunë, dhe i surprizoi të gjithë me skenën gjigante e përgatitjet për “Take Me Out Albania”, moderatorja e famshme ka “ndezur” prapë rrjetin social.

Autorja bukuroshe ka publikuar foto të reja, këtë herë mbi një lisharëse.

Luana, e cila padyshim po “zotëron” për ditë me radhë Instagramin, ka lënë të kuptohet përmes komenteve se bëhet fjalë për një këngë të re, që mund të jetë rap.

Artikulli paraprakEdhe “Twitter” me opsionin “Story”, eksperimentohet versioni i ri
Artikulli tjetërMbyllja e shkollave për shkak të koronavirusit, RTSH nis nesër transmetimin e leksioneve nga ekrani