Njihuni me serialin më të ri turk i cili starton në ekranin e Tring

Më 20 janar, një serial i ri do të nisë në ekranin e Tring. Quhet “Hakmarrje e ëmbël” dhe vjen me një kast të mrekullueshëm aktorësh si Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andic, Kerem Atabeyoglu, Elif Cakman. Pelini, një vajzë e bukur dhe e dashuruar, vendos të martohet me djalin e ëndrrave, pa e ditur se ai do ta braktisë dhe do të zhduket pa lënë gjurmë.

E tronditur, ajo zbulon rastësisht se po e ndjek nga pas një mallkim për një faj të së shkuarës. Tankuti (Sinani), një djalosh i sinqertë, është kthyer nga jashtë për të hapur restorantin e tij. Dikur ai e dashuronte marrëzisht, por ajo e poshtëroi. Ndërsa sot, ajo është e bindur se nuk mund ta gjejë lumturinë nëse ai nuk e fal për atë çka ka ndodhur vite më parë. Një gjë të vetme nuk e ka të qartë Pelini, se karuseli i kohës sjell me vete hakmarrjen dhe Sinani tanimë kërkon të tijën.

Marrë nga tring tv

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.