Njihuni me studion e re gjigande të lajmeve në Ora News | FOTO

Mbrëmjen e sotme po organizohet festa gala për 10 vjetorin e Ora News.

Përveç logos së re, televizioni sot do të sjelli edhe një studio të re lajmesh, pamjet e të cilës u prezantuan me vizitën e Presidentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Rama në ambientet e televizionit./IMA/

Besmira Pelushaj, Moderatore Lajmesh, Ora News | Burimi: Besmira Pelushaj
Besmira Pelushaj, Moderatore Lajmesh, Ora News | Burimi: Besmira Pelushaj