“O Kukulla, Pse Të Hoqën Nga Top-I, Apo S’ja Le Shefit?” Anjeza Maja Befason Me Përgjigjen

Këtë Shtator, në ekranet kryesore të në vend ka pasur lëvizje të shumta nga ana e gazetareve dhe moderatoreve të njohura.

Një prej tyre ishte edhe Anjeza Maja, e cila u largua nga Top Channel për të qenë pjesë e “Dance With Me” në Klan.

Ajo vallëzon në këtë program përkrah aktorit të njohur Romeo Veshaj.

Largimi i Anjezës nga Top Channel ka shkaktuar kuriozitet te ndjekësit e saj.

Njëri prej tyre e ka ngacmuar në një koment në rrjetet sociale.

“O kukulla pse të hoqën nga Top-i, apo s’ja le shefit”, i shkruan ai Anjezës e cila nuk vonon me përgjigjen.

“Ç’janë këto muhabete viti ’97? Mos e paragjykoni kaq shumë botën e medias. Top Channel është një televizion serioz dhe në këtë drejtim kam qënë me fat për të gjitha mediat ku kam punuar. Faleminderit dhe shpresoj ta vlerësosh përgjigjen time”, shkruan Anjeza.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.