“Osmani”, seriali spin-off i “Ertugrul” vjen në Tv Klan

Seriali më i kushtueshëm dhe më i suksesshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbresëlënëse. Sezoni i gjashtë me aktorin më të famshëm dhe më të paguar, Burak Özçivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur. Suksesi vazhdon.

Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani? Ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës… “Osmani”, produksioni më i madh me seritë e reja në televizionin më të madh shqiptar, së shpejti premierë ekskluzive vetëm në Tv Klan.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.