“Pa Limit” pret sonte kampionen shqiptare

Pa Limit edhe sonte do te dhuroje te qeshura pafund mbremjen e voneshme ne  ekranin e Top Channel.

E ftuara e kesaj do te jete pikerisht kampionia shqiptare, Luiza Gega, e cila do te jete pjese e lojerave dhe bisedave te skuadres se bukur te “Pa Limit” nen drejtimin e Luana Vjollces.

REKLAMA
Loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.