Pasi nxorri gazetaret topless, Zjarr TV pushton rrjetin me eksperimentin e radhës

Edicionet informative në televizionin “Zjarr tv” kanë marrë vëmendje të jashtëzakonshme edhe ndërkombëtarisht.

Prezantueset që janë shfaqur pa reçipeta në televizionin “Zjarr tv”, kanë arritur të fitojnë famë me këtë mënyrë prezantimi.
Këtë herë “Zjarr tv”, ka nxjerr një prezantues mashkull topless dhe djaloshi teksa jep lajmet, ka të veshur vetëm një xhaketë kostumi e asgjë tjetër. Pamjet e “Zjarr tv” kanë pushtuar për të disatën herë rrjetin.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.