Përgatitjet e fundit të “C’est la vie”, foto nga studio e programit të Marina Vjollcës dhe të ftuarit

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

“C’est la vie” është duke marrë formën përfundimtare. Një natë më parë, Marina Vjollca zbuloi edhe ditën kur të nisë transmetimin programi i saj i shumëpritur në Tv Klan, ndërsa sot janë mësuar edhe anëtarët e jurisë.

 

Pak orë më parë, në media janë publikuar emrat e Aleksandër Lalos, Rovena Lules, Altin Gocit, të cilët do të jenë anëtarë jurie.

 

Po kështu, janë zbuluar edhe të ftuarit e parë. Në disa foto të publikuara nga Xing.al, i gjithë stafi i “C’est la vie” janë në studion e madhe në provat e fundit.

 

Cilët janë të ftuarit e parë në garën që do të bëjë bashkë këngëtarët profesionistë me njërëz të fushave të tjera?

 

Në këto foto duken djemtë e ThreeDots, Flori Mumajesi, Bruno, Klajdi Haruni dhe DJ Vicky, si dhe doktori i njohur i VIP-ave, Skerdi Faria.

Në profilet e tyre sociale, kanë postuar foto me hashtagun “C’est la vie” edhe Fatma Haxhialiu së bashku me grupin e njohur Offchestra. A do të jenë edhe ata një çift tjetër në këtë garë muzikore? Presim të dielën.

BurimiRevista Class
Artikulli paraprakEmisioni investigativ “Stop”, partner në 2 vite me “Fundjavë Ndryshe”
Artikulli tjetërE dini lidhjen e Turjan Hyskës dhe Rudina Magjistarit? Një histori e vjetër e 9 viteve më parë