Personazhet e televizionit kur ishin fëmijë

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Kete te Diele kemi menduar të sjellim fotot e personazheve të ekranit shqiptar si Ardit Gjebrea, Blendi Fevziu, Arbana Osmani, Renato Mekolli (ekskluzive IMA) etj.

Shikoni fotot e përmbledhura në një album të vetëm. Ja si ishin në fëmijëri këto personazhe që sot jane pjese e televizionit shqiptar:

Artikulli paraprakSuprizë e veçantë nga Ledion Liço dhe Sara Hoxha | FOTO
Artikulli tjetërNoizy dhe 2PO2 nxirren jashtë nga “The Top List”