“Portokalli” hap audicionet sërish…

Mesa duket “Portokalli” nuk eshte mjaftuar me talentet e audicioneve te veres. Se fundmi, ndersa na ndajne disa jave nga fillimi i sezonit te ri ne Pranvere, stafi i spektaklit te humorit ne Top Channel, ka hapur serish audicione ne kerkim te nje stafi te ri.

Duke filluar nga data 6 shkurt, Portokalli ka shpallur audicionet për moderatorë e moderatore, aktorë e aktore dhe skenaristë.

Ato do te zgjasin deri në 17 shkurt, prej orës 11:00 deri në orën 13:00, pranë studiove të Top Channel në Kashar.

Thirrja per audicione ka bere qe shume media te auldojne per nje ndryshim te rradhes ne stafin e moderimit te Portokalli, i cili e ka humbur shkelqimin e dikurshem te audiences televizive./www.imalbania.com/

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.