Portokallia ironi me Edi Ramën, i ofron Tony Blair-it “çaj parcele”

Pas një jave shumë të ngarkuar me lajme për banda dhe drogë, edhe emisionit humoristik “Portokalli” nuk mund t’i mungonte një skeç me këtë tematikë. Në skenë janë shfaqur dy aktorë në rolin e Edi Ramës dhe Tony Blair. Blair ka kërkuar një çaj nga baçja, ndërsa kryeministri i ka ofruar një “çaj parcele”, duke ironizuar me kanabizimin masiv të Shqipërisë. /tpz

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.