Projektet e Alketa Vejsiut: Rikthimi në Sanremo dhe dy formate të reja në TV Klan

Modertatorja Alketa Vejsiu e ftuar në “Provokacija” të gazetarit Mustafa Nano përveçse ka treguar eksperiencën e saj në drejtimin e Festivalit në RTSH dhe suksesit në Sarenmo 2020 ka ybuluar edhe planet e saj që po mendon të sjellë së shpejti në TV Klan.

Alketa Vejsiu flet në “Provokacija” për Sanremon: Shkova me një super…

Vejsiu ka treguar se është në diskutime për sjelljen e dy formateve të reja në TV Klan përpos emisioneve që ajo vazhdon të drejtojë në këtë ekran.

Alketa Vejsiu: Kam ftuar 30 personalitete dhe më lanë vetëm në…

Gjatë intervistës gazetari ka pyetur Alketën për zërat që qarkullojnë për një rikthim të saj në Sanremon e vitit që vjen. Moderatorja nuk e ka mohur një tjetër pjesëmarrje të saj në Festivalin e këngës italiane duke pohuar se stafi organizativ i Sanremo është i njëti dhe ftesën ajo e mirëpret me kënaqësi.