Pse munguan sot në emision Atdheu dhe Sindi dhe kur do të rikthehen në Përputhen?

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Atdheu dhe Sindi nuk janë të pranishëm në puntatën e sotme të “Për’Puthen”.

Në hyrje të emisionit, moderatorja Bora Zemani sqaroi se Atdheu mungon për shkak se është infektuar me COVID, duke i uruar atij shërim të shpejtë.

Ndërsa Sindi nuk është e pranishme, pasi një i afërmi i saj është në kritike të rëndë shëndetësore.

“Atdheu nuk do të jetë në ditët në vijim sepse është infektuar me COVID, ne i urojmë shërim të shpejtë dhe të kthehet sa më shpejt në studio. Edhe Sindi nuk do të jetë pasi ka një të afërm në gjendje të rëndë. Ne i urojmë shërim të shpejtë dhe sigurisht edhe atë e presim sa më shpejt në studio”, tha Zemani.

BurimiTop Channel
Artikulli paraprakNjihuni me dy djemtë e ri të Përputhen!
Artikulli tjetërAva Max vjen me skena të nxehta dhe provokuese në këngën e re “My Head & My Heart” | VIDEO