“Rick and Morty”: Njoftohet data e premierës për serialin | VIDEO

Krijuesit dhe skenarisët e Rick and Morty Dan Harmon and Justin Roiland nëpërmjet një livestream-i njoftuan premierën e sezonit të tretë serialit të animuar.

Rick and Morty do të kenë premierën e tyre të këtij sezoni më 30 Korrik në orën 23.30 në Adult Swim.

Prodhuesit e serialit gjithashtu prezantuan edhe trailerin zyrtar të serialit të animuar.

 

 

 

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.