Rikthehet “Lufta e Nuseve 3”!

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Prej disa muajsh ju kemi bërë me dije për fillimin e sezonit të rradhës të “Lufta e Nuseve”, reality show-t  i cili edhe këtë vit do të vijë nën drejtimin e Amarda Toskës dhe nën kujdesin e Ami Event.

Burime të brendëshme të IMAlbania.com, bëjnë me dije se “Lufta e Nuseve 3” do të filloj me shumë mundësi në datën 5 Mars.

Formula e këtij formati ka për protagoniste tre nuse të vërteta, të cilat konkurojnë për të fituar muajin e mjaltit. Fustani, arredimi, pritja, gatimet janë kriteret për të fituar këtë sfidë, fituesen e të cilës e zgjedhin vetë ato përmes votimeve në dasmat e njëra-tjetrës./imalbania.com/