Saimir Kodra debat me Eni Çobanin në “Opinion”

Ndërkohë që në Opinion të Blendi Fevziut është nxehur shumë situata mes të ftuarve duket se debati mes Saimir Kodrës dhe Eni Çobanit ka kaluar në sherr.

Pas kërkesës së Eni Çobanit e cila i ka thënë Sajmirit se duhet të vijë i përgatitur, ky i fundit i është përgjigjur në një mënyrë tjetër duke ia lexuar publikisht mesazhin e një qytetareje nga Korça.

“Zonja Eni po më shkruan Valbona nga Korça dhe pyet për çështjen e saj sepse ia ke marrë ca lekë”, tha moderatori.

Eni Çobani ka reaguar menjëherë, duke thënë se vendimi ndaj saj ka dalë në prokurori dhe se do ta vërtetonte zyrtarisht që ajo nuk ka marrë lekë në lidhje me çështjen dhe nuk e lejonte që ai të bënte shpifje publike.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.