Shqipja tha se donte ta puthte, Andi e refuzon. Fama është më e rëndësishme

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Një javë më pare e ftuar në “Shiko Kush LUAN” me Luana Vjollcën ishte Shqipe Hysenaj, ish-konkurente e programit “Për’puthen”. N sfidën e ringut që ajo realizoi, iu drejtua kjo pyetje: “Cilin do të kishe dashur të puthje, puthe tani dhe mos e godit”, së cilës Shqipja iu përgjigj duke dhënë emrin e Andit.

Mbrëmjen e djeshme ishin të ftuar të gjithë konkurentët aktualë të programit dhe kësaj radhe “u përball” Andi me Shqipen. I vendosur para momentit të sipërpërmendur dhe i pyetur nëse do ja kthente puthjen, ai u shpreh kështu:

“Kam pak punë sot, i kthej përgjigje herë tjetër!”, duke e “dredhur” muhabetin. Megjithatë më pas Andi u vendos para zgjedhjes: “Po ose jo” dhe ai zgjodhi ta refuzonte puthjen e Shqipes duke thënë “JO”.

Edhe pse u prek pas ikjes së Shqipes, duket se televizioni po i pëlqen më shumë dhe Tea është ende aty. Kështuqë Andi i ka bërë mirë llogaritë.

Buriminews 31
Artikulli paraprakLajm i trishtë! Një tjetër humbje e madhe, ndërron jetë si pasojë e Covid-19 mjeku i njohur shqiptar
Artikulli tjetërUnaza e Madhe e Tiranës, Veliaj: Puna nuk ndalet asnjë ditë për t’i dhënë sa më shpejt qytetarëve një kryevepër