Si dukeshin Sarp, Ertugrul, Ezel, Osman, Behlul e shumë aktorë të tjerë kur ishin fëmijë | FOTO

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Tani janë të famshëm, të pashëm dhe ju i njihni në pamjen më të mirë të mundshme.

Aktorët e njohur turq kanë me miliona ndjekës në gjithë botën, por si kanë qenë ata disa vite më parë? Fotot si foshnje, fëmijë dhe adoleshentë të aktorëve të dashur për ju si Barış Arduç, Burak Özçivit, Cagatay Ulusoy, Can Yaman, Engin Altan Duzyatan, Kenan Imirzalioglu, Kıvanç Tatlıtuğ etj.

Barış Arduç

Aktori ka luajtur në serialin “Kuzgun – Korbi” të transmetuar në Tv Klan.

Burak Özçivit

I njohur nga roli i Osman

Cagatay Ulusoy
Sarp në serialin “I Infiltruari”

Can Yaman

I njohur nga seriali turk “Erkenci Kuş”

Engin Akyürek
Omer në serialin “Diamante dhe Dashuri

Engin Altan Duzyatan
Ertugrul

Kenan Imirzalioglu
Ezel

Kıvanç Tatlıtuğ

Mehmet Günsür

Tarkan
Listës po i shtojmë edhe këngëtarin e njohur turk Tarkan.

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar informacioneve rreth TELEVIZIONIT duke klikuar këtu!


Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook dedikuar SERIALEVE TURKE duke klikuar këtu!