Sky Deutchland sjell risinë më të re

Bashkohuni me grupin tonë zyrtar në Facebook duke klikuar këtu!

Pas heqjes së abonimit premium për Sky Sport News HD, Sky Deutchland, gjigandi i transmetimit gjerman do të afrojë hapsirë sportive në një portal interaktiv në internet.

Website skysport.de do të lançojë nga vera e 2017, shërbime të ndryshme, si Live Streaming dhe Video Sportive, kostoja e të cilave do të mbulohet nga të ardhurat e reklamave

Sky është platforma më e ndjekur në Gjermani.

Artikulli paraprakBlendi Fevziu, gruaja e Artan Hoxhës dhe kryeredaktori i News24 përpara Prokurorisë
Artikulli tjetërAMA vijon rregullimin e tregut audioviziv. Sekuestrohen te tjere operatore kabllore