Sokol Balla publikon foton e para nga Vizion Plus

Pasi ju informuam ekskluzivisht mbi fillimin e punës në Vizion Plus, vetë Sokol Balla ka dëshiruar të ndaj me ndjeksit e tij në rrjetet sociale ditën e parë të punës.

Pak minuta me pare gazetari Sokol Balla ka postuar nje foto, me logon e Vizion Plus ne shpine dhe me dicituren “Dita e pare e punes, 11 janar”.

REKLAMA
loading...

KOMENTO

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.